Warning: A non-numeric value encountered in /domains/uks-pcs.pl/public_html/wp-content/themes/brooklyn/inc/ut-custom-css.php on line 1537
Zapraszamy na nasz Blog

Aktualności Klubowe

Czytaj dalej

KONTROLA AUTOKARU – wyjazd 27 stycznia

Szanowni Rodzice,

patrol do kontroli autokaru zostanie zamówiony w dniu 25.01 przez klub, kontrola odbędzie na miejscu zbiórki przed odjazdem.

Bardzo prosimy już nie zamawiać i nie dzwonić w tej sprawie do wydziału ruchu drogowego.

Autokar dodatkowo posiada protokół z kontroli z dnia 15 grudnia.

FERIE zimowe 28.01- 8.02

w 1 tygodniu ferii wszystkie treningi są odwołane, jedziemy na obóz, w 2 tygodniu ferii są treningi dyżurne dla wszystkich chętnych w XXIII LO ul. Naddnieprzańska 2/4

AKROBATYKA :
poniedziałek 4.02, środa 6.02, piątek 8.02 
godz. 17:30-18:30- dzieci z grup początkujących 4-12 lat ze wszystkich placówek PCS
godz. 18:30-20:00 – grupa wyczynowa z ul. Naddnieprzńskiej

JUDO:
godz.9:30-11:00 wtorek 5.02, środa 6.02, czwartek 7.02, piątek 8.02 – grupa zaawansowana z ul. Naddnieprzańskiej.
godz. 18:00-19:00, wtorek 5.02, czwartek 7.02 – grupy początkujące ze wszystkich placówek PCS.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z trenerami.

OBÓZ CZARNA GÓRA 27.01- 03.02. 2019 – WYJAZD !!!

Zbiórka 27 stycznia godz. 6:30 przy ul. Mińskiej, na wysokości nr 15 – zatoczka przy przy byłym bazarku: https://www.google.com/…/data=!3m6!1e1!3m4!1s5qRpS1MJyMsTSt…
autokar odjeżdża o godz.7:00 i nie czeka na spóźnionych.
Obowiązkowo, każde dziecko, które jedzie samo, musi mieć wypełnione przez rodziców oświadczenie, trenerzy będą zbierać przed autokarem. http://uks-pcs.pl/…/oswiadczenie-o-stanie-zdrowia-uczestni…/

OBÓZ CZARNA GÓRA 27.01- 03.02. 2019 – INFORMACJE !!!

Wyjazd na obóz 27 stycznia AUTOKAREM w godzinach porannych z Pragi Południe ( dokładny adres i godzina zostanie podana bliżej wyjazdu)
Osoby, które jadą własnym transportem prosimy o przyjazd około godziny 14:00
Prosimy o zgłoszenie dzieci, które z nami nie jadą autokarem i zostaną dowiezione bezpośrednio na obóz: do trenerów lub biuro@uks-pcs.pl
Powrót z obozu 3 lutego po południu, wyjazd po śniadaniu.
Prosimy aby dzieci miały:
rękawice, czapka (kominiarka),wodoszczelna kurtka i spodnie narciarskie, kask jest obowiązkowy, należy mieć swój. Cena nowego np. w dechatlonie to ok.50 zł a wypożyczenie to dodatkowe 50 zł i często te kaski są mocno zniszczone, jeżeli ktoś chce wypożyczyć to prosimy o informacje do trenerów lub biuro@uks-pcs.pl
Ewentualne kieszonkowe prosimy przekazać w podpisanej kopercie trenerom na zbiórce. Reszta kosztów jest po stronie klubu: narty, karnety, basen itd.
Wszystkie leki, które ewentualnie dziecko przyjmuje przewlekle prosimy z opisem przekazać trenerom – dzieci nie mogą mieć żadnych leków przy sobie !!!
Prosimy nie dawać dzieciom do autokaru słodyczy i napoi gazowanych – można dać kanapkę, drożdżówkę, banana, wodę, sok itp.
poniżej link do listy rzeczy, które należy zabrać:
http://uks-pcs.pl/obozy/attachment/co-zabrac-na-oboz-zima-2/
Prosimy aby dzieci były spakowane w jedną walizkę lub torbę i miały dodatkowy plecak z podręcznymi rzeczami do autokaru.
Prosimy o podpisanie walizek i jak największej ilości ubrań, szczególnie tych ze sklepów sieciowych typu H&M, Dechatlon, Go sport itd.
Na zbiórce prosimy o przekazanie trenerom legitymacji szkolnych i opisanych kopert z pieniędzmi i lekami (kto, ile itd.) – NIE PRZYJMUJEMY PIENIĘDZY I LEKÓW DO RĘKI BEZ OPISÓW !!! (dzieci przedszkolne bez legitymacji)
Prosimy o przemyślenie dawania dzieciom drogich sprzętów elektronicznych tj. telefon, tablet, aparat, psp, klub nie ponosi odpowiedzialności za takie rzeczy, dzieci często gubią, wymieniają się, pożyczają itd., trenerzy nie są w stanie nad tym zapanować.
Osoby, które nie będą miały swojego telefonu będą dzwonić od trenerów, wszystkie dzieci do rodziców będą dzwoniły raz dziennie bez względu na to czy będą miały swój telefon czy nie (telefony leżą u trenerów w pokoju), prosimy o ich podpisanie, wsadzenie w etui itp.
Autokar z kierowcą zostaje do naszej dyspozycji przez cały pobyt.
Dodatkowe pytania prosimy kierować do trenerów lub na: biuro@uks-pcs.pl
Wszelkie zmiany dotyczące przejazdu, dojazdu, pobytu itp. dzieci lub osób dorosłych też prosimy kierować na adres mail.

Skontaktuj się z nami