BUDŻET OBYWATELSKI !!! PROJEKT DZIELNICOWY NR 24 PRAGA-POŁUDNIE – SPRZĘT GIMNASTYCZNY DLA OSiR PRAGA-POŁUDNIE-prosimy  głosy!!!

BUDŻET OBYWATELSKI !!! PROJEKT DZIELNICOWY NR 24 PRAGA-POŁUDNIE – SPRZĘT GIMNASTYCZNY DLA OSiR PRAGA-POŁUDNIE-prosimy głosy!!!

UWAGA – BUDŻET OBYWATELSKI !!! PROJEKT DZIELNICOWY NR 24 PRAGA-POŁUDNIE – SPRZĘT GIMNASTYCZNY DLA OSiR PRAGA-POŁUDNIE
GŁOSUJCIE !!! https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/welcome
jeśli projekt zostanie przegłosowany to zostanie zakupiony sprzęt gimnastyczny światowej klasy z certyfikatem Międzynarodowej Federacji Gimnastycznej FIG, na którym można organizować nawet mistrzostwa świata ale głównie służyłby dzieciom z Pragi-Południe i Warszawy, które chcą trenować sporty gimnastyczne: AKROBATYKĘ, GIMNASTYKĘ ARTYSTYCZNĄ I SPORTOWĄ. Takich dzieci jest tylko na Pradze-Południe ponad 6 tysięcy !!! a wszystkie kluby sportowe borykają się z tym samym problemem – brak sali i wyposażenia, dzieci trenują na małych salach w szkołach na zastępczym sprzęcie: maty puzzlowe, dmuchane ścieżki itp.
W Warszawie żadna sala nie ma podobnego wyposażenia, do organizacji zawodów plansze gimnastyczne są wypożyczane z innych miast. Dzieci, żeby rozwijały swoje talenty potrzebują takiego profesjonalnego sprzętu, POMÓŻMY IM SPEŁNIAĆ MARZENIA !!!
GŁOSOWANIE TRWA OD 6 DO 23 WRZEŚNIA, głosować mogą wszyscy: dziadkowie, rodzice, dzieci, wszyscy, którzy mają numer pesel.
głosowanie na:https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/welcome
PROJEKT DZIELNICOWY PRAGA-POŁUDNIE NR 24, SZCZEGÓŁY NA PLAKACIE, głosowanie zajmuje minutę a sprzęt posłuży na długie lata – Z GÓRY DZIĘKUJEMY

Dodaj komentarz

Close Menu