TRENINGI 24.04.2019 R. (ŚRODA)

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za wsparcie w trakcie strajku nauczycieli, oraz doprowadzanie Naszych zawodników na treningi dyżurne. Strajk nadal trwa, ale niektóre placówki już się dla nas otworzyły.
DZISIAJ TRENINGI PROWADZONE BĘDĄ W NASTĘPUJĄCYCH PLACÓWKACH (w tych placówkach wracamy do normalnych godzin i dni zajęć na stałe!)

AKROBATYKA :
Naddnieprzańska 16:30
Brechta 16:00
Kamionkowska 17:00, 18:00

JUDO :
Angorska 15:40 (również dzieci z grup Afrykańska i Zwycięzców)
Boremlowska 15:20
Szaserów 17:00

Grupy wyczynowe JUDO oraz AKROBATYKI odbywają się BEZ ZMIAN.

Ponadto dołożymy wszelkich starań, aby zrekompensować brak zajęć w szkołach w okresie przedświątecznym. W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu z trenerami prowadzącymi zajęcia w danej grupie.
Do zobaczenia na treningach!

Dodaj komentarz

Close Menu