ZBIÓRKA !!! ZAKOPANE 17 LIPCA GODZ. 6:00 DWORZEC WSCHODNI OD UL. KIJOWSKIEJ W GŁÓWNYM HOLU PRZY KANTORZE.

ODJAZD POCIĄGU O GODZ. 6:34, przyjazd do Zakopanego o godz.12:39,

nr pociągu 1351

Prosimy się nie spóźnić, pociąg nie będzie czekał.

Prosimy o wypełnienie karty informacyjnej i przekazanie trenerom na zbiórce OBOWIĄZKOWO !!!

Każde dziecko obowiązkowo musi mieć legitymację szkolną !!!

Kieszonkowe przyjmujemy tylko w podpisanych kopertach, ewentualne leki, które dziecko musi przyjmować na stałe muszą otrzymać trenerzy – opisane dawkowanie, leki znalezione u dzieci w walizkach będą zabierane.

Na drogę prosimy nie dawać dzieciom słodyczy, chipsów, słodkich gazowanych napoi – można dać kanapkę, wodę, jakiś owoc. Przyjeżdżamy na obiad.

prosimy przemyśleć dawanie dzieciom drogich sprzętów elektronicznych – tabletów,laptopów, aparatów itd.dzieci często gubią i niszczą takie rzeczy a my za nie odpowiadamy i nie pilnujemy.

Przykłądowa lista rzeczy, które należy zabrać na obóz:

Prosimy aby dzieci spakowały się w jedną torbę lub walizkę, najlepiej niech spakują się same żeby wiedziały jakie rzeczy zabrały – potem jest problem bo nikt nie rozpoznaje swoich rzeczy, ubrania ze sklepów sieciowych najlepiej jest podpisać.

Będziemy w miarę możliwości codziennie tutaj informować o tym co dzieci robiły i jak minął dzień. 1 dnia podzielimy dzieci na grupy i podamy listy.

Dzieci będą dzwoniły do Państwa raz dziennie, jeżeli dziecko nie będzie miało swojego telefonu będzie dzwoniło od trenera. Telefony podczas obozu są u trenerów.

Prosimy aby telefony były podpisane (naklejka, etiu itp)

W przypadku pytań prosimy o kontakt ze swoimi trenerami.

Faktury i płatności: 506 178 016, biuro@uks-pcs.pl,

Dodaj komentarz

Close Menu