AKROBATYKA

DZIECI OD 4 LAT

To zajęcia rozszerzone o podstawy gimnastyki korekcyjnej, które idealnie przygotują dzieci do uprawiania każdego sportu w przyszłości. Przewidziane są dla dziewczynek i chłopców od 4 roku życia.

Akrobatyka to ogólnorozwojowe, bardzo wszechstronne ćwiczenia. Doskonale wpływają na koordynację psychoruchową u dzieci.

Zapewniają harmonijny rozwój wszystkich cech motorycznych.

AKROBATYKA   dla dziewczynek i chłopców od 4 roku życia.

WYBIERZ  GRUPĘ I ZAPISZ DZIECKO:

pcs.active-manager.pl

sezon 2019/2020: WSZYSTKIE GRUPY POCZĄTKUJĄCE RUSZAJĄ OD 2 TYGODNIA WRZEŚNIA, GRAFIKI:

PEŁNY GRAFIK 2019/2020 > KLIKNIJ I SPRAWDŹ

PIERWSZE ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE !!!

W związku ze zmianą systemu rejestracyjnego, każde dziecko, które chce kontynuować treningi w klubie musi zarejestrować się do wybranej grupy od nowa w sezonie 2019/20. Każda nowa osoba najpóźniej po pierwszym, próbnym treningu też musi się zapisać do wybranej grupy w systemie.

Każdy rodzic będzie miał swoje konto i dostęp do wielu danych: lista obecności, płatności, faktury, powiadomienia i inne.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW 🙂

W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt: biuro@uks-pcs

W klubie jedyną opłatą jest SKŁADKA CZŁONKOWSKA

wynosi 140,00 zł miesięcznie dla każdej grupy, bez względu na ilość zajęć w miesiącu i sekcję.

Składki wpłacamy do 10-go dnia każdego miesiąca GOTÓWKĄ lub PRZELEWEM na konto:

bank: ALIOR Centrala Warszawa ul.Łopuszańska 38D

numer rachunku: 73 2490 0005 0000 4530 9183 6622

tytuł przelewu: dla każdego dziecka tytuł przelewu jest widoczny po zarejestrowaniu i zapisaniu do systemu na naszej stronie, dla każdego dziecka inny.

Każdy zarejestrowany rodzic otrzymuje swoje konto, gdzie ma dostęp do swoich i dziecka danych, listy obecności,płatności, faktury, kontakt z trenerem, powiadomienia. ( w tej chwili system jeszcze nie działa i nie generuje płatności, funkcja zostanie uruchomiona wkrótce)

Prosimy o terminowe wpłaty do 10‑go dnia każdego miesiąca !!!

Zniżki dla rodzeństw: 2 dzieci płaci pełną składkę a trzecie dziecko jest zwolnione z opłaty składki członkowskiej.

w budowie

ZIMA 2020

Wkrótce oferta na obóz zimowy z nauką jady na nartach dla dzieci i ich rodzin.

do pobrania: co-zabrac-na-oboz-lato

do pobrania: co-zabrać-na-obóz-zima

Wejdź na:   PCS.ACTIVE-MANAGER.PL  wybierz dyscyplinę, lokalizację i grupę a następnie zarejestruj dziecko na zajęcia.

– jeżeli cała rejestracja przebiegła pomyślnie a nie otrzymałeś maila z potwierdzeniem, nie denerwuj się. Dziecko na pewno zostało zapisane, w ciągu kilku dni system będzie już działał w całości i będzie możliwość zalogowania, maile z potwierdzeniem też będą przychodzić 🙂

AKROBATYKA: grupy wyczynowe są dla chętnych dzieci, które zdecydowały się trenować więcej, mocniej i lepiej.

Grupy wyczynowe trenują 3-5 razy w tygodniu a treningi trwają 1,5-2 godziny. Zawodnicy są przygotowywani do zawodów różnej rangi, biorą udział w zgrupowaniach szkoleniowych i innych akcjach organizowanych przez klub związanych ze sportem wyczynowym.

O dołączeniu do grupy wyczynowej decyduje trener po przeprowadzeniu testu sprawnościowego.

Akrobatyka jest dyscypliną sportową polegającą na wykonywaniu złożonych układów ćwiczeń gimnastycznych o dużym stopniu trudności. Układy te obejmują ćwiczenia indywidualne, synchroniczne wykonywane przez kobiety i mężczyzn w parach i grupach. Ten sport zapewnia harmonijny rozwój wszystkich cech motorycznych, oraz uczy porozumienia „głowy i ciała”. Zajęcia akrobatyki skupiają się na wszechstronnych ćwiczeniach ogólnorozwojowych wpływających na koordynację psychoruchową dziecka, jego zwinność, gibkość i integrację sensoryczną. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu podczas treningu ćwiczeń siłowych, rozciągających, gier i zabaw bieżnych, skocznych, z mocowaniem, zadań zwinnościowo-koordynacyjnych, oraz przyborów i przyrządów (airtrack – ścieżka gimnastyczna, stojaczki gimnastyczne, trampoliny, materace).

Treningi akrobatyki odbywają się w dwóch grupach, uzależnionych od stopnia zaawansowania:
– Grupa początkująca – zajęcia przeznaczone dla dzieci, które chcą podnieść swoje zdolności koordynacyjne. Podczas zajęć ćwiczący pozna podstawowe figury gimnastyczne i akrobatyczne, oraz skoki.
– Grupa zaawansowana – zajęcia przeznaczone dla dzieci, które znają podstawowe figury akrobatyczne, chcą podnosić swoje zdolności ruchowe i rozpocząć swoje starty w zawodach krajowych i zagranicznych