UKS „Praskie Centrum Sportu” w chwili obecnej zrzesza blisko 1500 zawodników, którzy trenują w ponad 25 placówkach na terenie Warszawy.

Klubowicze już od najmłodszych lat mają możliwość udziału we współzawodnictwie sportowym. Nasi reprezentanci startują w zawodach rangi lokalnej, wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Zawodnicy mimo młodego wieku odnoszą liczne sukcesy, również na arenach międzynarodowych.

Od ponad 16 lat nasi zawodnicy stają na najwyższych stopniach podium oraz niejednokrotnie zwyciężają w klasyfikacjach turniejowych na zawodach w kraju i za granicą, reprezentując Polskę.

Wśród naszych zawodników mamy reprezentantów Kadry Narodowej, medalistów Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz kilkudziesięciu medalistów Mistrzostw Warszawy.

Aby móc szkolić tak dużą grupę zawodników na najwyższym poziomie, nieustannie potrzebne jest nam wsparcie finansowe.

Chętnie nawiążemy współpracę z firmami, darczyńcami, sponsorami oraz osobami prywatnymi, którzy chcieliby wspomóc dzieci i młodzież w rozwijaniu ich pasji.

Środki te w 100% przeznaczamy dla zakup sprzętu, wyjazdy, zakwaterowania, udziały w zgrupowaniach i turniejach, opiekę specjalistów oraz stypendia dla najlepszych zawodników.

Close Menu